Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#31 2012-05-03 20:03:06

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Gospoda

Parę godzin później poszłam do gospody, o której już dość się nasłuchałam.
- Dzień dobry! - zawołałam. - Czy dzisiaj jest czynne?
Gospodarz wskazał ręką na podłogę wskazując plamy krwi. Nie wiedziałam co on chce mi powiedzieć, ale usiadłam do jakiegoś wolnego stołu i poprosiłam o miętową herbatę. Po chwili dostałam kubek z napojem. Piłam powoli, dlatego wszyscy się na mnie jakoś dziwnie patrzyli. Może dlatego, że wiedzieli co się tu zaszło i z takiego miejsca prędko uciekają. Czułam się trochę skrępowana. Poprosiłam o dolewkę. Potem grzecznie podziękowałam, ukłoniłam się szanownemu karczmarzowi, zapłaciłam i wyszłam.

Ostatnio edytowany przez JPEG (2012-05-08 21:02:08)


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#32 2012-07-13 22:49:02

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Re: Gospoda

Przez ostanie kilka tygodni Gospoda przeszła kompletny remont. Stare, spróchniałe elementy budowy zastąpiono całkowicie nowymi i wytrzymałymi. Podłoga też nie jest taka sama, a mianowicie przeszła podobną renowację jak ściany oraz podstawy. To samo można powiedzieć o stolikach i reszcie mebli. Zdaje się jakby rzeź, która miała tutaj miejsce w ogóle się nie odbyła, a przynajmniej nie miała na to jakichkolwiek śladów. Zmiany nie dotyczą jedynie wyglądu wewnętrznego, czy zewnętrznego (ten też nastąpił), ale zmienił się także gospodarz. Teraz tę funkcję pełni najstarszy syn byłego właściciela.

Tą lokacją zarządza frakcja handlowa Asharon.

Spis Produktów:
Miód Pitny - 15 dukatów/1l
Nektar - 4 dukaty/1l
Piwo - 5 dukatów/kufel
Mleko - 5 dukatów/1l
Ser - 5 dukatów


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#33 2012-07-15 18:19:42

Amras Minyatur

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 33
Punktów :   
Rasa: Nocny Elf
Dukaty: 60

Re: Gospoda

Amras siedząc za barkiem rozmyśla sobie nad swoją nową rolą w tym świecie i w tym kraju, w końcu otrząsa się z tych myśli, nalewa sobie cały litr Miodu pitnego, odkłada ze swojej sakwy całe 15 dukatów.
Rozsiada się wygodnie na krześle zza barkiem zarzuca nogi na ladę, i zaczyna powoli popijać i delektować się smakiem miodu.
Amras co chwilę rozgląda się po gospodzie, aby upilnować porządek wie on jakie burdy potrafią zrobić pijani wieśniacy, a Amras kocha te bójki w końcu nie ma nic lepszego w życiu niż dać po gębie paru pijakom.
Gdy elf opróżnił cały litrowy kufel, przemył go i odłożył na ladę.

Offline

 

#34 2012-07-16 14:00:34

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Gospoda

Wszedłem do gospody, ukłoniłem się wszystkim, podszedłem do lady i usiadłem spokojnie ściągając kaptur., dałem swoim wzrokiem do zrozumienia, że nie mam ochoty z nikim pić ani się weselić.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#35 2012-07-19 18:19:39

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Gospoda

Po spotkaniu w Puszczy i wędrówce przez nią nareszcie dotarłem do gospody . Kupiłem sobie ser i siadłem przy stoliku obserwując ludzi gadających ze sobą , wchodzących i wychodzących z gospody. Powoli zajadając się serem. I czekając co przyniesie czas . (hym nawet dobry ser tu mają ).

******************************************************

Całą noc przespałem w Gospodzie. Rano obudziła mnie kelnerka. Wstałem i postanowiłem się przejść. Wyszedłem z  Gospody i udałem się w stronę puszczy nad wodospad koło którego rozmawiałem z Elficzką.

Ostatnio edytowany przez Balthazar (2012-07-20 10:24:20)


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#36 2012-07-21 13:04:44

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Gospoda

Otworzyła drzwi gospody i tylko się lekko wychyliła, by zobaczyć czy zostało wszystko naprawione. Wyglądało wszystko zupełnie inaczej. Nie było już tych ludzi, krwi, rozwalonych mebli i ścian. Nie chciała jednak wchodzić, nie była głodna, ani nic, więc poszła dalej z Tristanem.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#37 2012-07-23 17:57:47

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Gospoda

Słońce przysłoniły czarne chmury.Niebo raz po raz przeszywały błyskawice.Mocny wiatr zdzierał dachówki z dachu gospody i trzaskał okiennicami.Drzewo , które od wieków stało przed gospodą w jednej chwili zostało powalone przez piorun.Pijany mężczyzna który spał pod nim został zabity na miejscu.Do tego deszcz.Mocna nawałnica połączona z gradem.Ludzie w gospodzie chowali się pod stołami.Tylko szaleniec w taką pogodę wyszedłby na zewnątrz.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#38 2012-07-23 18:33:53

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Gospoda

Niebo nagle się przejaśniło...Dachówki znów były na swoim miejscu.Piękne, długowieczne drzewo dalej stało i zachwycało swoim pięknem.Pijany mężczyzna wciąż spał pod drzewem.To co było nieposkromiona burzą okazało się halucynacją...


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpies maltańczyk opis noclegi Ustronie Morskie outsourcing it Warszawa