Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-09-19 14:27:13

Vinte Um

Posłaniec cesarza

Zarejestrowany: 2012-09-19
Posty: 28
Punktów :   

Vinte Um

Imię: Vinte Um
Wiek: 36
Rasa: Faun
Profesja: Podróżnik
Dukaty: 10 dukatów
Umiejętności:
-Taniec (N),
- Rachowanie (N)
- Polowanie (N)
Ekwipunek: Łuk , Kołczan
, Noże
Charakter: Vinte jest niezwykle opanowanym i być może najbardziej żądnym przygód faunem jaki kiedykolwiek chodził po tej, czy innej ziemi.
Wygląd: A co? Nikt fauna nie widział? No dobra, coś w rodzaju połączenia kozy z człowiekiem (wiem, trochę dziwnie można to sobie wyobrazić), zamiast stóp niewielkie kopyta, nogi owłosione, kręcone włosy, średni wzrost, nie do końca umięśnione ręce, zielone oczy...
Historia: Trochę ciężko będzie mi to opisywać, ponieważ ja sam za bardzo nic nie pamiętam. Razem z nimfami świętowałem narodziny jakiegoś nowego fauna, kiedy nagle coś mnie uderzyło w tył głowy. Straciłem przytomność. Kiedy się obudziłem, byłem już w Cesarstwie. Zdezorientowany błąkałem się po okolicy, nie wiedziałem gdzie pójść, a tym bardziej gdzie jestem. Dla mnie wszystko było kompletnie obce.

Ostatnio edytowany przez Vinte Um (2012-09-19 14:28:42)

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki kermi wrocław https://zh.ihr24.com/city-596981/co/salento/zh/ wesele