Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-07-20 15:59:09

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Nowy system KP! Czytać!

Jak już niektórzy wiedzą, właśnie skończyłem ostatnie testy nad nowym systemem KP. Dla przykładu jak to będzie wyglądało, podam wam link do mojej KP, która właśnie została ukończona, a znajduje się ona tutaj

Co się zmieni? Na pewno będzie mniej zaśmiecone forum, ponieważ wszelkie informacje, które rzadko będą ulegały zmianie (historia, wygląd itd.) zostaną dodane na oddzielną stronę, a  te które niestety taki układ się nie opłaca zostają na forum... w dodatkowych polach. Tak, więc wszyscy którzy chcą zaktualizować swoje KP niech wkleją ją do tego wątku. Chciałbym jednak oświadczyć iż zasady akceptacji KP również uległy zmianie, wobec czego historia, charakter i wygląd powinny mieć po przynajmniej 5 zdań opisu.


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#2 2012-07-20 17:31:29

 Balthazar

Obywatel

13942702
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 144
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Wiek: 17
Dukaty: 0
Ekwipunek: Miecz,Bukłaki,Krzesiwo

Re: Nowy system KP! Czytać!

Imię: Balthazar
Wiek: 17
Rasa: Człowiek
Profesja: Podróżnik
Dukaty: 5 dukatów
Ekwipunek: Miecz , Bukłaki
, Krzesiwo
Charakter: Zazwyczaj miły lecz umie być złośliwy lubi dogadywać innym ,rzadko odmawia pomocy jeśli zostanie o nią poproszony lecz podejrzliwy w stosunku do innych, jest porywczy zazwyczaj najpierw robi później myśli , nie lubi mówić o swoich uczuciach.
Wygląd: Ciemne włosy zakrywające uszy , oczy zielone , czarne gęste brwi, usta zazwyczaj w lekkim uśmiechu, wzrost około 175 cm , szczupły.
Historia: Nie znający swojej prawdziwej rodziny wychowany w rybackiej wiosce nad morzem na obrzeżach pustynnego królestwa  Schara-Krif przez samotną parę  którzy nie mieli własnych dzieci . Żyłem przez 17 lat i wychowywałem się nad brzegiem morza w spokojnej osadzie nie znając swego pochodzenia . I zapewne nadal by to trwało gdyby nie to że przeszłość sama się o mnie  upomniała  . Pewnego dnia gdy samotnie wypłynąłem na połów w moim przybranym domu wydarzyła się tragedia. Gdy wróciłem do domu moim oczom ukazał się straszny obraz moi rodzice leżeli na ziemi w plamach krwi ,martwi ,zimni .  Meble były poprzewracane w oknach firanki podarte tak jak by wataha wilków wdarła się do środka . Ojciec w zimnej zaciśniętej ręce trzymał zakrwawiony skrawek papieru na którym było napisane drżącą ręką umierającego " Kochaliśmy cię jak syna lecz nie moją żona cię urodziła znaleźliśmy cię nad brzegiem morza niedaleko miasta ...." Notatka się urywała. Od tamtego dnia obiecałem dowiedzieć się kim jestem i odleźć zabójców moich rodziców .


Stan cywilny : Wolny
Karta Postaci

Offline

 

#3 2012-07-20 18:52:49

 Kyraneth

Obywatel

Skąd: z gór Thalmor.
Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 41
Punktów :   
Rasa: Smok Lodowy
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10
WWW

Re: Nowy system KP! Czytać!

Imię: Kyraneth
Wiek: 6 lat
Rasa: Smok
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10 dukatów
Ekwipunek: Pusta księga, Wnyki
Charakter: Łagodna, miła, przyjacielska, co nie oznacza, żę nie umie walczyć...
Wygląd: Biała smoczyca z niebieskimi oczami. Blizna na pysku.
Historia: Urodzona w górach, lecz wychowana w lasach, gdyżgdy nie umiała latać mogłaby spaść. Gdy jej ojciec został zabity przez kłusownika a matka zdechła we wnykach była jeszcze młoda. Przygarnęła ją smoczyca, której nie znała. Nie opiekowała się ona nią dobrze, więc gdy mała podrosła zabiła ją. Od tamtego czasu żyje samotnie.

Ostatnio edytowany przez Kyraneth (2012-07-20 18:56:52)


http://i8.tinypic.com/7xuyyj4.png
"Skoro umieramy z nudów za życia, to może podekscytujemy umysł ciekawością po śmierci?"
"Życie bywa słone jak sól... ale przecież jedząc na co dzień truciznę czy ta sól nie jest rarytasem?"
http://i8.tinypic.com/7xuyyj4.png

Offline

 

#4 2012-07-20 22:53:38

Dares

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1334250849.png Cesarz

13763440
Zarejestrowany: 2012-01-14
Posty: 531
Punktów :   

Re: Nowy system KP! Czytać!

KP Balthazara już przeniesiona, ale Kyraneth się nie nadaje. Zrób obszerszy opis Charakteru i Wyglądu.


Alea iacta est. Kości zostały rzucone
http://img684.imageshack.us/img684/5818/21341825727.png

Offline

 

#5 2012-07-21 09:37:12

 Varus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 17
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: 19
Dukaty: 2
Ekwipunek: Miecz, Wnyki, Krzesiwo

Re: Nowy system KP! Czytać!

Imię: Varus
Wiek: 19
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10 dukatów
Ekwipunek: Miecz, Wnyki, Krzesiwo
Charakter: W Varusie płynie spokojna krew, potrafi zachować kamienną twarz, nawet wtedy, gdy jest rozwścieczony do granic możliwości. Lubi gadać z przyjaciółmi i ćwiczyć.
Wygląd: Przeciętny nastolatek, czarne włosy, ciemno-niebieskie oczy, średniego wzrostu.
Historia: Varus urodził się na dalekim południu w małym mieście Locus. W tych czasach panowała tam wielka wojna, więc rodzice nie mieli czasu się nim zająć i w wieku 5 lat trafił do sierocińca. Ledwo utrzymywał się tam przy życiu, nie miał pieniędzy, był głodny. Posiłki były tak małe, że większość dzieci było wygłodniałych. Bieda nauczyła go kraść, by zapewnić sobie jakiś byt. W wolnych czasach wychodził z sierocińca na podwórko z resztą dzieci. Zawsze szedł w to samo miejsce. W tymże miejscu znajdowała się skała, która - jak się wydawało Varusowi - rozmawiała z nim. Skała była jedynym przyjacielem Varusa. Przez te rozmowy ze skałą, reszta dzieci uznała chłopca za obłąkanego. Parę lat później, Varus wybrał na swój cel członka Rady Starszych Alexisa Hedakai. Próba nie udała się i Varus został pojmany. Straże chcieli go wtrącić do lochu jednak radny Hedakai uratował go przed karą, widząc w małym chłopcu talent, by stać się elitarnym Wojownikiem. W jego komnacie, wyjaśnił Varusowi czym zajmuje się Wojownik, a także dowiedział się nieco o Wojnie Feudalnej. Kilka lat po tym, kiedy to Varus miał 18 lat, jego mentor i przybrany ojciec, Radny Hedakai zaginął na tajemniczej wyprawie. Jego stanowisko musiał przejąć syn Ukyo Hedakai. Varus postanowił się dowiedzieć co stało się z jego mentorem i tak oto, Varus wyruszył w świat.


Goście? To ty? To naprawdę ty?
- Tak, to ja Varusie!
- Więc oddawaj moje 10 centów!

Offline

 

#6 2012-07-22 14:36:10

 Inewa

Obywatel

13711328
Skąd: Z Groty Inewy
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Smok Czterech Pór Roku
Profesja: Uzdrowiciel
Wiek: Wolna
Dukaty: 10
WWW

Re: Nowy system KP! Czytać!

Imię: Inewa
Wiek: 162
Rasa: Smok
Profesja: Uzdrowiciel
Dukaty: 10 dukatów
Ekwipunek: Łuk , Zestaw fiolek, Nici
Charakter: Miła, pomocna, mądra, odważna, nieufna
Historia: Jak była małą smoczycą, w nocy ludzie zabili jej rodziców (spała za kamieniem, przez co nie było jej widać). Mieszkała przez jakiś czas w szałasie własnej roboty. Uczyła się w tedy polować. Później przeprowadziła się do Smoczej Puszczy, gdzie znalazła jaskinię w niej zamieszkała. Tam nauczyła się czarów.
Wygląd: Posiada skrzydła. Jest to biała smoczyca z oliwkowym pancerzem na brzuchu,błona od dolnej strony skrzydeł także jest oliwkowa, zaś górna - błękitna. Inewa posiada ciemnoczerwony zygzak na górnej części głowy, ten sam kolor mają również pazury, kolce na plecach oraz grot na końcu ogona. Posiada jasnozielone oczy oraz niebieski język.


Pierwsza smoczyca na tym forum
Inewa
- Karta Postaci

Oryginalna skórka Gadu-Gadu Wojny Feudalnej ! Co to będzie jak nie będziesz jej miał ?!

Offline

 

#7 2012-07-22 15:46:02

 Gewein

Obywatel

20387379
Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 109
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10
Ekwipunek: Miecz

Re: Nowy system KP! Czytać!

Imię: Gew
Wiek: 19
Rasa: Człowiek/Elf
Profesja: Wojownik/Zabójca
Dukaty: 10
Ekwipunek: Miecz, Zbroja
Charakter: Miły, wesoły, pomocny, optymista. Lojalny wobec rodziny lub przyjaciół (jeśli ma). Stara się nie poddawać nawet gdy dana sytuacja nie ma innego wyjścia i wszystko może się klęską zakończyć. Zazwyczaj spokojny nie lubi stosować brutalnej przemocy chyba, że sytuacja tego wymaga.

Wygląd: Młody chłopak z wiecznie rozczochranymi, czarnymi włosami. Dosyć niezwykłe jest to, że wśród tej czupryny znajduje się czerwone pasmo. Szczupły z lekkim umięśnieniem, około 185cm wzrostu. Ubrany w lekką białą zbroję z przypiętą na plecach kataną.

Historia:

***Tą noc spędziliśmy pod gołym niebem, przy lekko zagasającym już ognisku***
Gdy rano się przebudziłem nigdzie nie mogłem znaleść mojego przyjaciela Verteza!!!
Poszedłem w stronę miasteczka, w którym spotkałem Kareka kowala z wojskową przeszłością.
-Cześć! Karek widziałeś gdzieś Verteza?
-Yyyy... chyba nie.
Wtedy wioskę zaatakowali orkowie. Te wielkie i okrótne potwory zaczęły doszczętnie pustoszyć wioskę.
Palili, plądrowali, porywali i zabijali.
Karek wręczył mi miecz i jakąś lekką zbroję i kazał mi udać się do jaskiń w zachodniej część miasta.
Siedziałem tam dobre 2 dni po tym czasie postanowiłem wyjść i zobaczyć, co się dzieje na zewnątrz.
Widok, który ukazał się moim oczom był straszny szczątki miasta pogrążone były w ogniu. Kilku niedobitkom udało się przeżyć, lecz niebyło w ich gronie Karek'a. Następnego dnia wziąłem konia i udałem się w pogoń za orkami.
Po 2 dniach udało mi się ich dogonić, lecz trzymałem się trochę z tyłu żeby nie spostrzegli się, że ich gonię. Gdy odpoczywałem na polanie poczułem, że ktoś uderzył mnie czymś ciężkim w głowę, zrobiło mi się strasznie gorąco ocknąłem się w klatce wiszącej nad ogniem a
Przede mną stała banda orków.
-A więc co z nim zrobimy!
-Zjedzmy go! [Rozmawiali między sobą orkowie].
-Tak, Tak zjedzmy! [Wszyscy zaczęli głośno krzyczeć].
Wtedy znów straciłem przytomności...
Gdy się ocknąłem byłem w powozie z wieloma rannymi wojownikami. Powóz był otoczony przez kilku rycerzy.
Zapytałem jednego z nich.
-Gdzie jesteśmy.
A on nie spoglądając na mnie odpowiedział.
-Jesteśmy niedaleko Miasta Portowego…

Ostatnio edytowany przez Gewein (2012-07-22 15:47:36)


"When Shadow comes to claim our souls
Some must rise the light of old
Names in stone, spirits of legend
Deeds unknown yet never forgotten
These are the Duranin
Of Honor within and of Fear without
Remember them, when in hope you doubt"

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltwojamiss forum fishingsuperstars Calominal