Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#286 2012-07-10 19:45:19

 Kyraneth

Obywatel

Skąd: z gór Thalmor.
Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 41
Punktów :   
Rasa: Smok Lodowy
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10
WWW

Re: Dębowy Zagajnik

- Co ty robisz, do diabła?! Ja jej tylko pomogłam! - powiediała. Zdenerwowana uderzyła Wanwura ogonem i przewróciła. - Uważaj co robisz! - przychnęła. Spojrzała na niego zimno. Mimo tego, iż mogła już latać, nie chciała tego robić zbyt często, gdyż cały czas ją bolało. Po szybkim zamachu rozbolały ją jeszcze bardziej.


http://i8.tinypic.com/7xuyyj4.png
"Skoro umieramy z nudów za życia, to może podekscytujemy umysł ciekawością po śmierci?"
"Życie bywa słone jak sól... ale przecież jedząc na co dzień truciznę czy ta sól nie jest rarytasem?"
http://i8.tinypic.com/7xuyyj4.png

Offline

 

#287 2012-07-10 19:50:49

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Dębowy Zagajnik

Nagle zobaczyłam mężczyznę przed smokiem, który trzymał w dłoniach topór. Al Sha Li gwałtownie odwróciła się w jego  stronę i przeszyła go wzrokiem. Objęłam sobie kolana i patrzyłam co się wydarzy.
Gdy zobaczyłam, że smok przewrócił mężczyznę wstałam i powiedziałam:
- Smoku, jeżeli chcesz, mogę wyleczyć twoje skrzydło.
Al Sha Li zmierzyła mnie wzrokiem. Teraz bałam się jej, ale starałam się być odważna.

Ostatnio edytowany przez JPEG (2012-07-10 19:53:29)


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#288 2012-07-10 19:51:51

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Dębowy Zagajnik

-Wybacz smoczyco, wiem że raczej jednorożce i smoki nie żyją w zgodzie, myślałem, że to Twoja sprawka, że tak rży- powoli wstał, chwycił topór w dłoń i schował.
-Al Sha Li pomoże tylko elficka magia, musimy ją jakoś przetransportować do lasu elfów- powiedział z przejęciem i powagą.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#289 2012-07-10 19:55:19

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Dębowy Zagajnik

- To właśnie tam ją ostrzelali - powiedziałam do mężczyzny. To tam się to stało. - powiedziałam bezradnie. Miałam dziwne przeczucie, że ten mężczyzna ma jakiś chytry zamiar, ale doszło do mnie, że nie wiedział o tym.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#290 2012-07-10 19:55:25

 Kyraneth

Obywatel

Skąd: z gór Thalmor.
Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 41
Punktów :   
Rasa: Smok Lodowy
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10
WWW

Re: Dębowy Zagajnik

- Przeprosiny przyjęte. Więc ja już raczej będę wracać. - powiedziała. Wzniosła się w powietrze. Poleciała w stronę lasu.

[Przenoszę się do Jaskinii Kyraneth]

Ostatnio edytowany przez Kyraneth (2012-07-10 21:12:43)


http://i8.tinypic.com/7xuyyj4.png
"Skoro umieramy z nudów za życia, to może podekscytujemy umysł ciekawością po śmierci?"
"Życie bywa słone jak sól... ale przecież jedząc na co dzień truciznę czy ta sól nie jest rarytasem?"
http://i8.tinypic.com/7xuyyj4.png

Offline

 

#291 2012-07-10 20:02:15

 Tan Yyang

Obywatel

Skąd: kraina Leil'en
Zarejestrowany: 2012-06-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Al Sha Li wyglądała przerażająco. Podszedłem do Seleny, gdy ta wstała. Klacz bardzo szybko się odwracała, więc tym razem i mnie przebiła wzrokiem. Jej czerwone oczy, piana z pyska...
Podszedłem za elfkę, żeby mieć wszystko na widoku, żeby móc zareagować. Dotknąłem grzbietu klaczy. Nie zareagowała.


Będę biegł tak długo, aż sobie odpuścisz Goście.

Offline

 

#292 2012-07-10 20:03:07

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Przyglądała się wszystkiemu z zaciekawieniem. Nie chciała się mieszać, bo nic by nie zrobiła. Gdy zobaczyła Wanwur'a poczuła złość. To jak ją zostawił z tamtym chłopcem. Nie miała słów by opisać to co czuła. Podeszła bliżej całej gromady.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#293 2012-07-10 20:08:13

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Dębowy Zagajnik

-Potrzebujemy Elfickiej magii, bez tego ani rusz- odpowiedziałem energicznie
*Te plamy się rozrosną w ciągu chwili* zakłębiło się mi w głowie, *co zrobić* Al Sha Li ,zatopiła wzrok w oczach zakrytych kapturem, dała do zrozumienia, że chce by jej pomóc, chce dać mi szanse pomocy.
-Wybacz, trzeba szybko reagować, musimy pomóc jej Elficką magią- mówiąc to starałem się, wesprzeć ją, głaskając i ocierając ją.. ale ta słabła w oczach, wydawało się że nie ma dla niej ratunku.
- tssss... Cicho, coś idzie-odwróciłem się w stronę nadchodzącego dźwięku i nic nie widziałem, dopiero po chwili zza drzew wyłonił się, Czarny jak węgiel jednorożec, nie potrafiłem wykrztusić z siebie słowa, a ten podszedł do mnie i odtrącił od biednej Al Sha Li, wierzgnął obok niej kopytami sypiąc o dziwo iskry spod kopyt, Jednorożec podszedł do mnie parchnął i odbiegł..


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#294 2012-07-10 20:20:41

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Dębowy Zagajnik

Podbiegłam do nich wszystkich.Jednorożec Seleny leżał cały we krwi.Usłyszałam jak tamten mężczyzna mówi o elfickiej magi. Zbliżyłam się do niego, ale gdy wskoczył ten czarny jednorożec odskoczyłam.Byłam już zdezorientowana.Dwa jednorożce, smok, trzy elfki, Gew z tyłu, mężczyzna i chłopak.Gdy czarny jednorożec zniknął podeszłam do mężczyzny od tyłu i położyłam mu dłoń na ramieniu.Nachyliłam się nad nim i szepnęłam mu do ucha:
-Ja jestem magiem.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#295 2012-07-10 20:56:47

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Weszła na drzewo przy, którym stała. Nie miała ochoty być stratowana przez nikogo. Tristan wyraźnie sprotestował, stawał dęba i uderzał przednimi kopytami o dąb. Będąc na górze miała lepszy widok na całą sytuację. Przypominało się jej dzieciństwo jak oglądała z drzewa trenującego brata. Dziwiła się temu wszystkiemu co się właśnie dzieje.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#296 2012-07-10 21:04:33

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Dębowy Zagajnik

Odwróciłem się patrząc że znów pojawił się wierzchowiec spod stajni.. Wstałem, podszedłem do niego i zacząłem szeptać, koń uspokoił się jak za dotknięciem różdżki, słysząc szelest na drzewie, rzuciłem
-Witaj Konan, pozwól że pomogę Ci zejść bo to już chyba koniec ratowania Al Sha Li.. Wybacz zostawienie chłopaka, spanikowałem..- podniosłem rękę na gest pomocy zejścia z drzewa.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#297 2012-07-10 21:24:52

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Jakby złość z niej wyparowała gdy uspokoił Tristana. Lecz jak to zrobił? Coś do niego szeptał. Zaczarował? Wolała nie ciągnąć tego dalej, by nie czuć znowu na niego gniewu.
- To dobrze, że przepraszasz - powiedziała gdy chwyciła jego dłoń i delikatnie zeskoczyła. Wyciągnęła dłoń do ogiera, by pogłaskałać go po szyi. Pocałowała go też między chrapami. Odwróciła się po tym do Wanwur'a - Byłam wtedy panie na ciebie zła - powiedziała zakłopotana. - Nie wiem czy słyszałeś to co krzyknęłam za tobą panie - jej twarz oblał rumieniec, skierowała swój wzrok w inną stronę.

Ostatnio edytowany przez Konan (2012-07-10 21:26:05)


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#298 2012-07-10 21:49:05

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Dębowy Zagajnik

-Nie ukrywam że, echo lasu niesie nieubłaganie każdy dźwięk,  i to o smoku również usłyszałem, lecz póki co smoka spotkałem ale pożreć mnie nie chciał.- odpowiedział z uśmiechem na twarzy, zbliżył się delikatnie do wierzchowca, szepnął na ucho, koń ukląkł, podszedł do czarnowłosej elfki, ucałował dłoń.
- Tak więc, niech panienka uważa, na siebie, a to żeby się lepiej wsiadało, bo wcześniej widziałem problemy- szepnął jej do ucha, wskazując na Tristana.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#299 2012-07-10 22:03:57

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

- Jeśli rzucasz na niego jakieś czary panie... Wiedz, że ci tego nie wybaczę - powiedziała to gdy ten pocałował ją w dłoń. - Nie potrzebuję by Tristan zniżał się tylko dla mej wygody... Nie zasługuję na to - wypowiedziała te zdania z wyrzutem.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#300 2012-07-10 22:06:17

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Dębowy Zagajnik

Al Sha Li pokiwała głową. Położyła mi łeb na ramieniu i przyciągnęła nim do siebie. Objęłam ją za szyję. Odwróciła się w kierunku Eaza i Gniewa. Chciała jak najszybciej iść już stąd do domu. Poszła obok ogierów. Razem z Tanem poszliśmy w ich kierunku. Wsiedliśmy na konie i znowu ruszyliśmy w kierunku Krainy Elfów.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpies maltańczyk opis noclegi Ustronie Morskie outsourcing it Warszawa