Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-04-05 18:42:42

Syor

http://www.wojna-feudalna.pun.pl/_fora/wojna-feudalna/gallery/2_1333642487.pngCenturion

Zarejestrowany: 2012-03-29
Posty: 65
Punktów :   

Pole Pszenicy

Duże poletko na skrajach miasta, wszystko tutaj tętni jakby swoim życiem.Słońce swoimi promykami leciutko muska policzki okolicznych farmerów a srebrzysty wietrzyk gna i świszcze po polach, zginając łodyżki pszenicy. Wszystko to dzieje przy akompaniamencie złotych główek tak przydatnej rośliny. Gdzie nie gdzie można spotkać okolicznych grajków, którzy podczas podróży zmęczeni, przysiadli przy dębie na górce niedaleko poletka, aby odprężyć się i zagrać huczną piosnkę, rozbawiając okoliczną gawiedź. Kręcą się tutaj również rożnego rodzaju zwierzęta rolne, które pomagają ludziom w ubranie pszenicy jak i nawożeniu jej specialnymi substancjami.Jest to bezapelacyjnie najpiękniejsze miejsce, podczas uroczych ciepłych i słonecznych dni, jednak zmienia się to wszystko z nadejściem zimy, wszystko wtedy głuchnie i zasypia zimowym snem.

Offline

 

#2 2012-05-03 14:39:10

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Pszenicy

Siedziałam z Luxem pod wielkim dębem i patrzyłam na mieniące się złotem pola.Mój przyjaciel przeglądał starą księgę z zaklęciami a ja wymachiwałam mieczem.
-Przestań, bo zrobisz sobie krzywdę-zażartował. W jednym momencie wyciągnęłam łuk i strzała świsnęła mu koło ucha wbijając się w drzewo.
-O mnie się nie martw. Poradzę sobie- odpowiedziałam jak zwykle bez uczuć.
-Oj, przestań być taka zimna.-powiedział- Poza tym nawet nie umiesz dobrze strzelać z łuku.
Uśmiechnęłam się.
-Gdybym cie zabiła nie miał by kto nosić moich rzeczy-powiedziałam chowając miecz do pieczęci w mojej lewej dłoni.
-Lux...-spoważniałam- To coś co było w gospodzie nie było człowiekiem.Zobaczyłam jak jedna z ofiar ma ślady po kłach w szyi.
-Chcesz powiedzieć...Że to był...był wampir?-wyjąkał.
-Na to wygląda Lux.Dlatego musimy być ostrożni...

Ostatnio edytowany przez SunakoIshikawa (2012-05-03 20:42:07)


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#3 2012-05-04 10:23:35

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pole Pszenicy

Siedząc pod dębem nagle zauważacie idącego w waszą stronę mężczyznę. Po twarzy można stwierdzić, że ma lekko ponad 30 lat, na sobie ma ciemno czerwony płaszcz poszarpany w dolnej części. Gdy jest już obok was mówi - Co dwójka dzieci robi tu sama z dala od rodziców? - Gdy to mówi na jego twarzy można zobaczyć przyjazny uśmiech lecz blizna pod lewym okiem trochę zniechęca was do jego osoby...

Offline

 

#4 2012-05-04 12:21:41

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Pszenicy

Lux wstał i mocnej trzymał swoją laskę.Ja byłam gotowa do walki, jeśli to by było konieczne.
-Czego pan od nas chce?-zapytał Lux.
Ścisnęłam mocniej łuk w dłoni i  czekałam na to co odpowiedź mężczyzny. Moja twarz jak zwykle wyrażała chłodną obojętność, choć naprawdę bałam się.

Ostatnio edytowany przez SunakoIshikawa (2012-05-04 15:32:52)


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#5 2012-05-04 18:11:03

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pole Pszenicy

-Ależ nic piękna panienko. - Odpowiedział ze spokojem. - Po prostu widzę, że dwoje dzieci siedzi tu samych, a w tych czasach jest to dość niebezpieczne, szczególnie dla tak pięknych dziewczyn. - Po wypowiedzeniu tego powoli obrócił się do was plecami i powoli zaczął iść w kierunku z którego przyszedł.

Offline

 

#6 2012-05-04 18:40:29

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Pszenicy

-Zaczekaj, panie- zawołałam za nim- O nas, panie, martwić się nie musisz.
Lux złapał mnie za rękę.
-Co ty wyprawiasz?-zapytał szeptem.
-Lux, on chciał być tylko miły.Poza tym ma racje-odpowiedziałam mu tym samym tonem.
-Panie, proszę nie odchodź!-jeszcze raz zawołałam z uśmiechem-Czy kiedyś się jeszcze spotkamy?


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#7 2012-05-04 19:31:56

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pole Pszenicy

Mężczyzna po usłyszeniu twoich słów stał do was plecami i zaczął się głośno śmiać, tak że w pewnym momencie lekko się schylił i prawdopodobnie oparł ręce na nogach. Powoli się wyprostował i powiedział - Macie szczęście, że nie wiecie kim jestem i starajcie się mnie już więcej nie spotkać bo może nie być to już takie miłe spotkanie. - Po powiedzeniu tego oddalił się od was.

Offline

 

#8 2012-05-04 19:48:54

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Pszenicy

Stałam jak kołek i patrzyłam na niego.Nie mogłam mu pozwolić by się oddalił. Ledwo dałam radę wyrwać się Luxowi.
Pobiegłam za nim.Gdy tylko go dogoniłam złapałam go za jego ciemny płaszcz.
-Panie, nie boję się. Mogę poznać chociaż wasze imię?-zapytałam.
-Sunako!Odejdź od niego!To jego poszukują za morderstwa!-zwołał Lux-Teraz pamiętam!Przed wejściem do gospody wisiał list gończy!Sunako, uciekaj!
Dłoń mi drżała, a na mojej twarzy malowało się przerażenia, lecz nie puściłam jego płaszcza.Wręcz przeciwnie-złapałam go mocniej.

Ostatnio edytowany przez SunakoIshikawa (2012-05-05 10:27:21)


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#9 2012-05-05 18:45:08

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Pole Pszenicy

Gdy złapałaś płaszcz mężczyzna zatrzymał się, a po wykrzyczeniu słów przez Luxa sytuacja stała się jeszcze bardziej napięta i z każda chwilą było coraz straszniej. Zanim zdążyłaś wykonać jakikolwiek ruch mężczyzna uderzył się rękojeścią jakiejś broni w brzuch na tyle mocno, że straciłaś przytomność. - Nie bój się chłopcze, nic jej nie zrobiłem. Jeszcze nie upadłem tak nisko by zabijać dzieci. - Powiedział. Będzie dla was najlepiej jeśli znajdziecie sobie jakieś miejsce na nocleg. I naucz ją żyć w tym świecie bo z takim nastawieniem jej historia może szybko się skończyć. - Po powiedzeniu tego oddalił się od was zostawiając cię leżącą na trawie pod opieką Luxa.

Offline

 

#10 2012-05-05 18:58:37

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Pole Pszenicy

Gdy się obudziłam zobaczyłam nad sobą Luxa.
-Co się stało?-wyjąkałam.Wciąż czułam ten okropny ból.
-Uderzył cie.-odpowiedział.Szybko się podniosłam i wyciągnęłam łuk.
-Gdzie on jest?-zapytałam.
-Spokojnie, już odszedł.-powiedział spokojnie. Po chwili złapał mnie mocno za ramiona.
-Oszalałaś?!Sama mówiłaś że musimy być ostrożni!A to co było?!-zaczął na mnie krzyczeć.Rozpłakałam się.Pierwszy raz Lux widział jak płacze.Przytulił mnie.
-Już dobrze, Sunako.Przepraszam.Nie chce żeby coś ci się stało...Bo jesteś dla mnie jak siostra.
Otarłam łzy i uśmiechnęłam się.
-Nie zachowywał się jak morderca.-powiedziałam.
-Nie, był nawet miły...-Lux spojrzał na zachodzące słońce-Robi się ciemno, musimy gdzieś przenocować.Nocą jest niebezpiecznie, a jeśli spotkamy jeszcze kogoś takiego jak on to może się to źle skończyć.
Po tych słowach pozbieraliśmy swoje rzeczy i poszliśmy w stronę Dębowego Zagajnika.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#11 2012-05-29 19:00:49

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Pole Pszenicy

Leciałam i ćwierkałam, że jestem wolna. Chciałam się pochwalić przed cały światem, że udało mi się uciec. Jako słowik nikt nie zauważył nic dziwnego. Na polu często je słychać, kiedy przelatują z jednego lasu do drugiego. Słońce pięknie zachodziło, a ja zmęczona poleciałam pod jakieś drzewa.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#12 2012-06-07 15:41:45

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Pole Pszenicy

Noc. Razem z Al Sha Li szłyśmy polną drogą oświetloną jasnym blaskiem księżyca. do jakiegoś lasu. Byleby daleko od Dębowego Zagajnika.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#13 2012-06-20 15:37:29

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Pole Pszenicy

Czuła zapach pszenicy, która była już gotowa do zbiorów. Oprócz pól z tym zbożem były też łąki.
- Mamy czas, nigdzie się nam chyba nie spieszy- Tristan jakby wiedząc o co chodzi pobiegł galopem na łąkę. Ona zaś położyła się pod drzewem, nie lubiła tego, ale nie miała innego wyjścia. Gdy odpoczywała przypominała sobie o swoich przyjaciołach. Dużo by dała by znowu któregoś spotkać. Zasnęła na chwilę, obudził ją ogier, oddychając tuż nad jej głową. Chciał już stąd iść, więc poszli.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#14 2012-07-10 18:40:52

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Pole Pszenicy

Al Sha Li biegła bez wetchnienia. Takiego cwału jeszcze nie widziałam. Oddalała się od nas coraz bardziej. Biegła coraz szybciej. Bałam się o nią. Ona traci z każdym foulem z około pół litra krwi.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#15 2012-07-10 18:45:20

 Tan Yyang

Obywatel

Skąd: kraina Leil'en
Zarejestrowany: 2012-06-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pole Pszenicy

Klacz zdawała się być coraz szybsza. Coraz bardziej wściekła. Nagle zauważyłem, że zmienia ona kolor sierści. Poza tym traciła bardzo dużo krwi. Bałem się, że ściągnie za sobą wampiry i będzie koniec.


Będę biegł tak długo, aż sobie odpuścisz Goście.

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpies maltańczyk opis noclegi Ustronie Morskie outsourcing it Warszawa