Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#16 2012-06-10 19:19:07

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Ćwiczeń

Nie zwróciłam uwagi na tą elfkę. Ćwiczyłam dalej. Hej, to nawet mi się podoba. Szło mi coraz lepiej. Może nie będzie ze mnie taka ofiara, jak myślałam. Na mojej twarzy pojawił mi się lekki uśmiech.
Skończyłam. Poszłam do Instruktora.

Ostatnio edytowany przez JPEG (2012-06-10 19:19:59)


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#17 2012-06-10 21:09:09

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Plac Ćwiczeń

Z wymachami poszło mi szybko i sprawnie.Czułam się tak samo jak wtedy gdy jako pięcioletnią dziewczynkę uczono mnie wymachów.Miecz był dla mnie za ciężki i przewracałam się.Małą niezdarna Sunako.To jedyna rzecz jaką pamiętam z dzieciństwa.Wszystko inne jest luką w mojej pamięci.
-48,49 i 50.-powiedziałam kończąc.
Zobaczyłam jak tamta elfka idzie w stronę instruktora.Zabawnie to wyglądało.Ledwo co trzymała miecz w dłoni.
Z kpiącym uśmieszkiem poszłam za nią.
-Skończyłam-powiedziałam do mężczyzny zanim ona zdążyła się odezwać.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#18 2012-06-10 23:28:15

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Plac Ćwiczeń

Instruktor powoli podniósł się z trawy i spoglądną na dziewczynki. - Widzę, że nawet szybko wam to poszło. Z powodu iż wszyscy skończyli dzisiejsze ćwiczenia, a ja sam nie mogę dzisiaj dłużej zostać to macie za zadanie przebiec po dwa okrążenia wokół placu i zrobić jeszcze trzydzieści takich samych wymachów mieczem. To będzie koniec pierwszego treningu, jeśli chcecie go kontynuować przyjdźcie jutro o 7:00. - Po powiedzeniu tego udał się do budynku by zabrać swoje rzeczy i pójść do domu.

Offline

 

#19 2012-06-11 22:14:40

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Ćwiczeń

Poszłam z powrotem na swoje stanowisko i robiłam jeszcze trzydzieści takich wymachów. Poszło sprawnie i szybko. Odłożyłam miecz tam, gdzie była reszta broni i zaczęłam czybko biec. Zależało mi, żeby jak najszybciej stracić z oczu tę przebrzydłą smarkulę. Jak w ogóle ona się tutaj dostała? Myślałam o tym bardzo intensywnie, gdy zaczęłam robić już trzecie okrążenie. Przynajmniej będzie więcej za mną. Szybko przebiegłam dystans. Lata ucieczek z zamku robiły swoje, no i jeszcze ta kilkuletnia ucieczka. Z bieganiem nie było tak źle jak myślałam. Biegnąc już z powrotem od startu i przebiegając ten punkt pobiegłam za mur, który tu był. Przymierzyłam się jakby do skoku na ten obiekt i szybko zmieniłam się w skowronka, zanim ktoś zdążył zauważyć. W myślach nadal nie mogłam sobie tego wyobrazić, że ona jest jak mój cień. Hehe, śmieszne, jeszcze niedawno ja chodziłam tak za nią, a teraz role się odwróciły? Ciekawe. Poleciałam jak najszybciej.
Jak ja jej nie mam zamiaru oglądać, to ona specjalnie za mną łazi, żeby mi dokuczyć, bo to ona jest wielką wojowniczką? Żeby mnie załatwić jak tych strażników, kiedy ja sama odchodzę? - myślałam. I to chuchro ma zniszczyć ludzkość?


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#20 2012-06-12 07:59:58

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Plac Ćwiczeń

Z wymachami poszło mi bardzo szybko.Przecież to takie łatwe.Ale robiłam je powoli.Niech ta elfka ma satysfakcję że robi coś szybciej. Odłożyłam miecz i  zaczęłam biec.Cały czas patrzyłam na elfke, gdy ona zamieniła się w słowika.Przez to nawet nie patrzyłam pod nogi i przewróciłam się.Tylko przetarłam kolano, z którego leciała krew.To nic nie boli.Dokończyłam bieg.Przy wyjściu stała beczka z deszczówką, w której umyłam zakrwawione ręce.Było już chłodno więc zarzuciłam płaszcz Luxa i wyruszyłam do miasta.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#21 2012-06-13 08:22:10

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Plac Ćwiczeń

Jak zawsze o 6:00 instruktor wstał by by dać jeść zwierzętom i wyprowadzić krowy na pastwisko. Było kilka minut przed 7 gdy wrócił do domu, zjadł śniadanie przygotowane przez żonę i poszedł przygotować się do pójścia na plac ćwiczeń. O godzini 7 był już na placu, z powodu iż oprócz kilku kadetów o tej porze nie ma jeszcze nikogo to bez pośpiechu przebrał się w ubiór "roboczy" następnie ułożył bronie leżące na ziemi na stojaki. Miał jeszcze kilka minut do przyjścia wszystkich kadetów więc postanowił przespać się w cieniu dębu rosnącego przy placu.

Ostatnio edytowany przez Saito (2012-06-13 15:45:27)

Offline

 

#22 2012-06-14 16:11:29

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Ćwiczeń

Szybko biegłam na trening. Można powiedzieć, że rozgrzewkę mam już za sobą. W końcu dotarłam, lekko zsapana, ale dotarłam. Eh! I znowu będę ćwiczyć w sukni!
- Witam czcigodnego instruktora - rzekłam do mężczyzny.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#23 2012-06-14 16:17:33

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Plac Ćwiczeń

Całą noc nie spałam, tylko włóczyłam się z Luxem po mieście. Na trening dotarłam punktualnie.Zobaczyłam elfkę  stojącą obok śpiącego pod drzewem instruktora.Podbiegłam do niej.
-Dziękuję za wczoraj.-powiedziałam uśmiechając się-I przepraszam cie za kłopot.
Spojrzałam na mężczyznę.
-Może by go tak...obudzić?-zapytałam.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#24 2012-06-14 18:01:39

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Plac Ćwiczeń

- Tak dla panienki informacji to ja nie śpię. - Powiedział powoli podnosząc się z trawy. Rozglądnął się po placu patrząc czy są wszyscy. Dzisiaj było dziwnie mało osób. - Roland! - Zawołał do jednego z kadetów, który natychmiast podbiegł do instruktora. - Dlaczego jest tak niewiele osób? - Spytał się chłopaka. - No więc... Roland przez chwilę nie wiedział lub nie chciał powiedzieć co jest tego powodem, lecz po chwili wykrztusił z siebie... - Wczoraj wieczorem zjawił się jakiś człowiek podając się za członka gildii najemników i powiedział, że szukają nowych członków, a każdy kto dołączy będzie sowicie wynagrodzony i czeka go wielka sława, po tym część naszych zabrała swoje rzeczy i poszli z nim. - Instruktor przez chwile stał bez ruchu. - Możesz wrócić do szeregu. - Powiedział do chłopca. - Więc tak, zaczniecie od przebiegnięcia pięciu okrążeń wokół placu, a każdy kto wie coś więcej o tych najemnikach niech natychmiast mi o tym doniesie. - Powiedział to po czym jak zawsze siadł pod starym dębem.

Offline

 

#25 2012-06-14 18:07:05

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Ćwiczeń

- Mogłabym dowiedzieć się co nie co, ale nie mogę opuścić treningu - powiedziałam, gdy instruktor już siedział. Podciągnęłam sukienkę i zaczęłam biec.

Ostatnio edytowany przez JPEG (2012-06-14 18:08:15)


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#26 2012-06-14 19:00:32

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Plac Ćwiczeń

Uśmiechnęłam się do mężczyzny.Pięć kółek?
-To ma być rozgrzewka czy cały trening?-pomyślałam biegając dookoła placu-Tak, ja mam biegać,a on sobie siedzi pod drzewem.
Nawet nie zauważyłam kiedy skończyłam piąta kółko.Stanęłam na wprost instruktora.Nachyliłam się nad nim i spojrzałam mu prosto w oczy.
-Dziś tez będziemy ćwiczyć same wymachy, czy w końcu pokażę panu co potrafię?-zapytałam.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#27 2012-06-14 19:18:34

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Plac Ćwiczeń

Mężczyzna trochę zamyślony o gildii, o której usłyszał słuchał tego co mówi do niego Sunako. Po chwili spojrzał na kadetów i powiedział... - dzięki waszej nowej przyjaciółce która bardzo chce pokazać co potrafi przebiegniecie jeszcze trzy okrążenia. - Po powiedzeniu tego położył się na trawie i oglądał biegających kadetów.

Offline

 

#28 2012-06-14 19:24:27

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Plac Ćwiczeń

Kiedy skończyłam Sunako dobiegła razem ze mną. Stałyśmy przed Instruktorem.
- Panie instruktorze, chciałabym panu powiedzieć, że powinnyśmy mieć chyba bardziej zróżnicowany trening. Ja dopiero zaczynam, a koleżanka jest bardziej obeznana w broni.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#29 2012-06-15 16:11:30

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Plac Ćwiczeń

Szturchnęłam elfkę.
-Już nic nie mów-szepnęłam jej na ucho-Bo każe nam biegać więcej.
Spojrzałam na instruktora z chłodną obojętnością.Skoro chce żebyśmy biegali, a nie walczyli to jego wybór. A może boi się że jego kadetów pokona kobieta?I to jeszcze młoda?
Wciąż patrzyłam mężczyźnie w oczy.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#30 2012-06-15 22:33:34

Saito

Bibliotekarz

36838328
Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Plac Ćwiczeń

Instruktor popatrzył się na Selenę. - Jakby panienka nie wiedziała to ja tu jestem instruktorem i to ode mnie zależy jaki trening będziecie miały. Wszyscy tu ćwiczą tak samo, więc nie widzę powodu by dla was robić jakiś specjalny trening. - Przez chwile wszyscy zamilkli, chyba pierwszy raz widzieli instruktora takiego zdenerwowanego. - Wydaje mi się, ze się zrozumieliśmy - Powiedział instruktor po czym dokończył myśl... - Dzisiejszy trening zaczniecie od zrobienia pięćdziesięciu pionowych cięć mieczem, następnie wykonacie taką samą liczbę pchnięć i pierwszą część treningu skończycie zrobieniem trzydziestu pompek i trzydziestu pompek. Po skończeniu zgłosicie się do mnie po kolejną część treningu. Prawdopodobnie będę znajdował się w szatni dla instruktorów lub gdzieś za budynkiem, powinniście mnie znaleźć. - Po powiedzeniu tego zastawił was wykonujących ćwiczenia, a on udał się do budynku.

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpies maltańczyk opis noclegi Ustronie Morskie outsourcing it Warszawa