Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#16 2012-07-08 20:51:20

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Stajnia

Zdziwiony że kobieta zwróciła się do niego.. Począł dalej z nią rozmawiać, licząc na to że będzie jego pierwszym przyjacielem..
-Co sprowadza piękną Elfkę do tego miasta ??
-Gdzie moje maniery.. Jestem Wanwur, Syn Dwóch ojców z Miasta Portowego i Pobliskich Lasów..- Uśmiechnął się ironicznie mówiąc zagadkowo..

Ostatnio edytowany przez Wanwur (2012-07-08 21:01:24)


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#17 2012-07-08 21:15:16

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Stajnia

Postanowiła zeskoczyć Tristana, nie wypadało rozmawiać siedząc na koniu. Stanęła jakieś 8 metrów przed nim. Ciągle się uśmiechała:
- Więc witaj Wanwurze. Ja jestem Konan z raczej dalekiej Krainy Ayét, młodsza siostra znakomitego łowcy, który również stamtąd pochodzi - przestała na chwilę mówić. Po co ona przypominała sobie o bracie? - Dwóch ojców? - uśmiechnęła się ironicznie


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#18 2012-07-08 21:21:25

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Stajnia

-Witam.. No tak dwóch ojców, ale to długa historia i zawiła jak tamte gąszcze- odpowiedział szybko, i bez zastanowienia.
-Więc co sprowadza tak piękną kobietę do tego miasta ??- zapytał z wielką ciekawością.. gładząc wąsy, jak miał to w zwyczaju gdy coś go zastanowiło..


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#19 2012-07-08 21:25:31

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Stajnia

Rumieniec pojawił się na jej twarzy. Ludzie potrafią być mili:
- Sprowadza mnie żądza podróżowania, która jak widać doprowadziła mnie do złego stanu - uśmiechnęła się lekko.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#20 2012-07-08 21:28:07

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Stajnia

-Właśnie widzę, a więc Konan, co się stało ??- uśmiechnął się, i zapytał z przejęciem.
-Jeśli kogoś trzeba ukrócić, mam odpowiednie argumenty- powiedział stanowczo patrząc w oczy elfki.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#21 2012-07-08 21:32:02

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Stajnia

- Bandyci. To się bowiem stało. Na granicy ukradli mi prawie cały mój majątek jak i też konia... Choć jakimś cudem im uciekł - popatrzyła na Tristana. - Nie sądzę by dało się ich znaleźć, ale dziękuję ci panie za chęć pomocy.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#22 2012-07-08 21:41:16

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Stajnia

-Bandyci, Pani, Ja lasy te znam lepiej niż siebie- zasmucony stwierdził..
-Być może nawet ich znam, ponieważ złodzieje z tych lasów nigdy nie uciekali moja Pani..- powiedział i odwrócił głowę, nakładając powoli kaptur, i chwytając za miecz. *Co do licha, co to może być* pomyślał wzrokiem wodząc po chaszczach które były jakieś 20 metrów od niego, nigdy nie widział zwierząt tak blisko domostw, co go zastanowiło.
-Powoli Pani, niech pani się gdzieś schroni- powiedział szeptem i skinął dłonią w stronę Konan.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#23 2012-07-08 21:58:00

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Stajnia

- Nie wiem panie czy ci bandyci byli z tych lasów czy sąsiedniej krainy - powiedziała cicho. Zauważyła, że spogląda w krzaki. Może faktycznie coś tam było, lecz nie musiało być groźne. ~ Skoro prosi bym się gdzieś schowała mogę chyba zrobić coś na ten kształt ~ pomyślała. Wskoczyła w biegu na Tristana i uważnie obserwowała Wanwur'a i krzaki.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#24 2012-07-08 22:10:32

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Stajnia

Wanwur znał dobrze te tereny i wiedział że może to być za równo królik jak i niedźwiedź. Chwytając w dłoń miecz począł przesuwać się w stronę zarośli, gdy zbliżył się na około metr nie ryzykował ręki i rozpłatał zarośla swoim mieczem, okazało się że czaił się tam mały chłopiec, w podobnym wieku kiedy to właśnie on uciekł z domu.
- Ot, to nasz potwór z zarośli- uśmiechnął się szczerze, wyciągając dłoń w stronę chłopca..
Chłopiec na oko wyglądał na około 8 lat, cały poszarpany, wydawał się nie potrafić wykrztusić z siebie słowa. Nagle w oku Wanwura zakręciła się łezka i stanął jak wryty przypominając sobie to co jego spotkało.
- Droga Podróżniczko, zechcesz przygarnąć tego chłopca do najbliższej gospody, weź tego jednego dukata i kup mu coś do jedzenia- rzekł do Konan, ocierając łzy, i zaciągając jeszcze bardziej kaptur by nie widziała jego załamania i kruchej psychiki, stwarzając pozory męstwa próbował się oddalić, lecz chłopiec chwycił go za rękę i nie pozwolił odejść.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#25 2012-07-08 22:20:38

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Stajnia

Chłopiec? W dodatku bardzo młody, jeszcze dziecko. Usłyszała nutkę smutku w głosie mężczyzny. Zeskoczyła i do nich podbiegła.
- Panie, zatrzymaj swego dukata. Nie ukradli mi wszystkiego co miałam - spojrzała prosto w oczy chłopca. Czemu ona miała go tam zabrać? Nigdy nie zajmowała się ludzkimi dziećmi - Panie, ja się nigdy ludzkimi dziećmi nie zajmowałam...


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#26 2012-07-08 22:30:03

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Stajnia

-Ale masz przynajmniej krztę instynktu, a co ma powiedzieć facet, wojownik, który sam nie miał dzieciństwa, poza tym Ty, Pani masz konia, więc chłopiec się nie zmęczy, a i ja wlec go nie będę musiał- odpowiedział spokojnie, aczkolwiek stanowczo, patrząc na reakcję elfki.
- Ja mógłbym co najwyżej nauczyć go, jak przetrwać w lesie z, którego ledwo wylazł, i tego jak zabijać i walczyć.- a tego raczej nie chcieli byśmy krzewić w tak młodym wieku- powiedział, znając naturę elfów, i ich niechęć do walki.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#27 2012-07-08 22:43:29

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Stajnia

- Lecz Tristan niespokojny jest w stosunku do obcych, choć nie wiem jeśli chodzi o bezbronne dzieci - robiła się nie spokojna. - Faktycznie, może możesz go panie nauczyć tylko zabijania... - milczała przez chwilę, chciała poukładać wszystkie słowa jakie chciała wypowiedzieć by nikogo nie obrazić. W końcu rzekła - Ja jestem podróżniczką, a dzieci powinny dorastać w jednym miejscu, a nie błąkać się z elfką po świecie. Powinniśmy mu znaleźć kogoś kto znajdzie jego rodzinę czy rodzinę zastępczą. Nie mam zamiaru zajmować się dzieckiem nie mojej rasy, z ludźmi zaczęłam dopiero obcować w podróży, a nie w mej krainie gdzie żyły tylko elfy. Nie wiem panie czemu myślisz, że ja bardziej się do tego nadaję, też potrafię przeżyć w lesie, walczyć też mnie nauczono, ale jak się zajmować ludzkimi dziećmi... Nie, tego mnie nie nauczono - spojrzała na chłopca.

Ostatnio edytowany przez Konan (2012-07-08 22:45:40)


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#28 2012-07-09 13:21:20

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Stajnia

- Ależ Konan, chodziło mi o to byś zaledwie go odprowadziła do najbliższej karczmy i kupiła mu coś do jedzenia, nic poza tym. Ja ruszam w dalszą drogę, nie mogę marnować czasu- rzekł szybko Wanwur, szukając czegoś w pośpiechu, okazało się że szukał monety.
- Masz tu mały nieznajomy, niech Ci przyniesie szczęście.- powiedział rzucając monetę w ręce dziecka i zniknął w krzakach.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

#29 2012-07-09 13:38:49

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Stajnia

- Niech cię smok zje człowieku! - krzyknęła za nim zdenerwowana. Popatrzyła smutna na chłopca. - Do której gospody powinnam cię zabrać? - powiedziała jakby do siebie. Łza popłynęła jej po policzku. ~ A jeśli ktoś go szuka? Strażnicy? Tak, zobaczą ją z nim i jeszcze pomyślą, że go porwałam! ~ pomyślała patrząc w krzaki, w których zniknął Wan. Nie miała zamiaru go nigdzie zabierać. Woli być już potępioną przez swą bogini niż zajmować się nim nawet chwilę. Postanowiła go zostawić u drzwi domu właściciela tego całego gospodarstwa. Podniosła go z ziemi i podbiegła pod drzwi domu. Postawiła go koło nich i zapukała. Szybko pobiegła do Tristana by wskoczyć na niego i pojechać jak najdalej stąd.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#30 2012-07-23 17:59:43

 Gewein

Obywatel

20387379
Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 109
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Dukaty: 10
Ekwipunek: Miecz

Re: Stajnia

Niebo pokryły ciemne chmury rozszalał się wielki wiatr. Pioruny rozrywały niebo i uderzały w budynki.
Ludzie zaczęli uciekać w popłochu krzycząc
-Chować się, Chować się!!!
Wiatr jest tak silny, że niemal w chwile łamie drzewa. Wszędzie latają szczątki drzew, budynków i inne rzeczy.
Stare Cesarstwo pogrążone jest w mroku i  tylko światło błyskawic je rozświetla.


"When Shadow comes to claim our souls
Some must rise the light of old
Names in stone, spirits of legend
Deeds unknown yet never forgotten
These are the Duranin
Of Honor within and of Fear without
Remember them, when in hope you doubt"

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltwojamiss forum fishingsuperstars Calominal