Ogłoszenie

Wykrywacz Artefaktów Pora dnia:
Zbieraj zioła
Słuchajcie narody!!! Zarząd Cesarstwa poszukuje aktywnych osób do pomocy przy reaktywacji. Po resztę informacji prosimy zgłaszać się na GG: 13763440

#1 2012-04-05 20:02:39

Akinori

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 15
Punktów :   

Główna Ulica

Ulica która przechodzi przez miasto, z której można było się dostać do każdego miejsca w mieście. Bogato zdobione budynki, które służyły jako domy i sklepy zdobiły niesamowicie szeroka ulicę, wysadzoną kamieniami. Przez ulicę przechodziło wiele osób, jednak można było spotkać siedzących biedaków z kartkami mówiącymi o ich nieszczęściu, jednak byli oni zazwyczaj usuwani przez strażników. Na tej ulicy można było zauważyć mieszaninę mieszkańców Cesarstwa.

Ostatnio edytowany przez Akinori (2012-04-05 20:05:02)

Offline

 

#2 2012-06-23 10:20:04

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Główna Ulica

Tristan szedł niespokojnie, co kilka minut próbował zawrócić, to stawał dęba, czy biegał w kółko. Konan siedziała wtedy spokojnie, wiedziała, że na tego konia siłą i po nerwowana nie zadziała.
- Tristan, proszę cię, prosto, jedziemy do Valery! Musimy go uratować, tak samo jak ją!- krzyknęła na niego w pewnym momencie. Stanął jak osłupiały, nigdy na niego nie krzyczała. Parsknął cicho i zrobił to co chciała.
Wjechali przez bramę na główną ulice miasta. Było stąd widać Twierdzę ~ Może pomoże mi znowu?~ zadała sobie to pytanie w myślach. Dźwięk podków uderzających o brukowaną ulicę było doskonale słychać. Odbijał się od ścian budynków. Ludzie patrzyli się z podziwem na jej karego rumaka. Zmierzała do Aresztu, do kolejnego miejsca, w którym miała niemiłe wspomnienia.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#3 2012-06-23 10:41:03

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Główna Ulica

Stanęłam przed elfką.Troche przestraszyłam się jej konia, bo w porównaniu z nim byłam strasznie mała.Patrzyłam jej prosto w oczy.
-Ty też chcesz jej pomóc?-zapytałam.
No tak, zapomniałam o kapturze.Zdjęłam go i rozpuściłam niebieskie włosy.Widziałam jak na mnie patrzyła w karczmie.Jak na dziwadło.Mimo to cały czas patrzyłam jej w oczy.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#4 2012-06-23 11:25:30

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Główna Ulica

Uśmiechnęła się ciepło na widok elfki. Pomimo kapturu wiedziała, że to ona. Cieszyła się, że się jej nic nie stało,
- Tak, chce jej pomóc, z całego serca. Lecz, uważam też, pani, że powinnam pomóc tamtemu chłopcu, który - jak słyszałam - też chciał ratować, a zabrali go strażnicy- poklepała Tristana po szyi i wydłużyła mu wodze. Dodała jeszcze w kierunku elfki- Cieszę się, że nic się wam nie stało i przepraszam, że nie mogłam pomóc, ale spieszyłam się.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#5 2012-06-23 11:33:36

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Główna Ulica

Spojrzałam na nią zaskoczona.Czyli też tak jak ja chce najpierw wyciągnąć chłopaka.
-Wiem że jest w areszcie.-powiedziałam-I chce mu pomóc.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#6 2012-06-23 11:39:35

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Główna Ulica

Zaśmiała się cicho.
- Trudno by był gdzie indziej skoro zabrali go więziennym wozem- uśmiechnęła się szerzej odsłaniając zęby.- Może razem uda się nam jakoś go uratować. Hm, wolisz bym zeszła z konia, czy mogę dalej na nim jechać?,


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#7 2012-06-23 11:43:09

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Główna Ulica

-Możesz jechać-odpowiedziałam.
Spojrzałam w stronę aresztu.
-Musimy się śpieszyć.-rzuciłam biegnąc w tamtą stronę.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#8 2012-06-23 11:48:17

 Konan

Kapitan Straży Miejskiej

33682749
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 367
Punktów :   

Re: Główna Ulica

Przyłożyła łydki, Tristan zaczynał zawsze wolnym galopem, ale po chwili rozluźniał się i nie zwracając uwagi na nikogo biegł szybkim galopem, wyciągając przy tym szyję. Tak było i teraz, prześcignęła elfkę, i jechała do aresztu skacząc nad ludźmi, którzy kulili się ze strachu przed nadbiegającym koniem.


Goście, przede mną nie uciekniesz i tak cię znajdę.

Offline

 

#9 2012-06-23 12:12:04

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Główna Ulica

Za elfką i karusem biegły trzy koniopodobne stworzenia. Dwa były końmi, a ostatni to jednorożec. Siwa klacz biegnąc obok niebieskowłosej elfki przystanęła przy niej. Szeroko rozwierała chrapy. Zarżała i Gniew podbiegł do jednorożca. Al Sha Li podnosiła co chwilę głowę, rżała i stawała na tylnych nodach podnosząc lekko przednie podpowiadając, by elfka wsiadła na ogiera. Nie był on taki wysoki, więc nie powinien stanowić problemu w jeździe.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#10 2012-06-23 12:34:52

 Sunako

Mistrz

26526104
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 332
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik/Mag
Wiek: 15
Dukaty: 45
Ekwipunek: Łuk i strzały, Miecz

Re: Główna Ulica

Wskoczyłam na konia.Nie robiłam tego od dzieciństwa.Złapałam go za szyję.Musiałam uważać by nie spaść bez siodła.Byłam przerażona.


Głupi ludzie!Zawsze uważają się za najlepszych!
Karta Postaci

Offline

 

#11 2012-06-23 20:32:18

 Luthien

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 3
Punktów :   
Rasa: 10
Profesja: Zabijanie
WWW

Re: Główna Ulica

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Bo ten moment.. gdy czujesz : Jestem inna od zwyczajnych ludzi.. Sprawia : Jestem Jedyna..

Offline

 

#12 2012-07-02 20:18:15

Selenvil

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-05-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Główna Ulica

W końcu tu dotarł. Główna Ulica była znacznie większa niż sobie ją wyobrażał, lecz nie przystawał na przypatrywanie się jej szczegółom, ale ruszył w stronę miasta portowego. Szybko przebierał swymi krótkimi nogami, jakby to zależało o jego całym życiu.

Offline

 

#13 2012-07-05 13:08:20

 Selena

Obywatel

Skąd: Z krainy Elfów
Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 158
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Chodząca encyklopedia
Wiek: Panna
Dukaty: 11

Re: Główna Ulica

Robiło się późno. Szłam główną ulicą. Rozmyślałam nad wszystkim. O tym, jak to się mogło stać? Jak oni tak po prostu rozwalili moją krainę? Jak? Jak?
Moje myślenie zakłócił ból. Coś ugryzło mnie w szyję. Piekielnie zakuło. Zamachnęłam się i odruchowo uderzyłam się dłonią. Po ulicy rozległ się plask. Wzięłam rękę, by zobaczyć, co mnie ugryzło. Komar, głupi komar. Nienawidziłam komarów. To takie wstrętne i bezużyteczne, przenoszące choroby zwierzęta. Już pchła jest bardziej pożyteczna. Ale komar?
   Nagle moją uwagę zakłócił hałas. Rżenie koni, ich chód i uderzanie podkowami o kostkę. Przyspieszyłam kroku w kierunku aresztu.


Karta Postaci
I tak mnie nie dogonisz Goście. Chyba zapominasz, że jestem pariasem???

Offline

 

#14 2012-07-07 15:51:34

 Tan Yyang

Obywatel

Skąd: kraina Leil'en
Zarejestrowany: 2012-06-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Główna Ulica

Uciekaliśmy. W całej okolicy głośno rozlegał się tupot podków koni i kopyt jednorożca. Szukaliśmy jakiejś ścieżki wylotowej z miasta. 100 metrów od aresztu znalazłem takową. Skierowałem w nią konia. Selena pojechała za mną.


Będę biegł tak długo, aż sobie odpuścisz Goście.

Offline

 

#15 2012-07-08 18:32:09

 Wanwur

Mistrz

8884152
Skąd: Miasto portowe
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Wojownik
Wiek: Samotnik
Dukaty: 1 na szczęście

Re: Główna Ulica

Słysząc stukot tylu podków zaniepokoił się i pochwycił głownię swego miecza.. Nie zamierzał stanąć i parł dalej do przodu pewnym krokiem, starając się nie zwrócić na siebie uwagi.


"Aby uniknąć tego, co silne, trzeba uderzać w to, co słabe."
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
"Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu."
Sun Tzu- Sztuka Wojny

Offline

 

DarkPokemon
Noof
NinjasShinobi

PBF - Toplista gier PBF
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
Najlepsze strony fantasy
Login:
Hasło:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomki letniskowe sobieszewo noclegi Wałcz skup złomu Piła